Zarządzanie UG/Magisterka I Rok/Grupa 421

Opis forum

#1 2011-10-06 18:37:17

 Shymoon

Administrator

13929395
Skąd: Potulice/Gdańsk-Stogi
Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Poznajmy się :>

Witam,
w tym temacie zachęcam do lepszego poznania się nawzajem
Nie ma oczywiście "musu". Jeśli ktoś chce podzielić się czymś o sobie
oraz poznać innych, to śmiało zapraszam do pisania

Offline

 

#2 2011-10-07 12:22:10

 darianka

Świeży uczeń

Skąd: Biskupiec/Sopot
Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

hehe dobre temat "poznajmy się" brzmi jak jakiś talk show ale co tam ;] ja tam poznawać się lubię
to kto zaczyna?

Offline

 

#3 2011-10-08 21:21:16

SzantaM

Przedszkolak

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

No to ja zaczynam

Jestem Martyna.
Urodziłam się w Łodzi,
Mieszkałam w Opolu,
a studia licencjackie skończyłam we Wrocku.

Nikogo tu nie znam i miasto na razie też jest mi obce.

Interesuję się muzyką celtycką i tańcem irlandzkim,
czasem lubię coś artystycznego nabazgrać na papierze,
a w wolnym czasie żegluję i jeżdżę na nartach.

To kto następny?

Offline

 

#4 2011-10-08 23:02:52

 Sław

Świeży uczeń

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :>

No to ja następny

Jestem Sławek... miałem nazywać się Mateusz ale ojciec wyprzedził mame w jakimś tam urzędzie i pierwszy wpadł do jakiegoś tam pokoju i wybrał mi to imię które mu się podobało... nawet nie spytał mnie o zdanie. Czy to było na chrzcie juz sam nie wiem w kazdym razie mialem byc Mateusz a jest jak jest... niestety mimo usilnych starań nie zawsze reaguje na imie ktore chcialbym miec czyli Mateusz, za to na Sławek reaguje zawsze... ostatnio uslyszalem ze wyglądam tak jak miałbym na imię Rafał... nie wiem jak wygladaja Rafały ale pewnie powinni wyglądac jak ja...
Urodziłemi się w Starogardzie, wiadomo w szpitalu,
Mieszkałem w Starogardzie, teraz mieszkam w Sopocie
a studia licencjackie skończyłem w Gdańsku.

Wziąłem cały schemat "przedstawiania się" od Martyny, mam nadzieję że mnie za to nie zabije (wiadomo prawa autorskie zostały naruszone )

Interesuje się filmami, motoryzacją, joooo zbieram znaczki nie wiem no wszytkim po trochu sie interesuję, prócz znaczków, czas wolny spedzam roznie, najchetniej ze znajomymi... no ze sportów to uwielbiam tenis ziemny... oooo lubie jazde na rowerze ooo!

no 8)

Offline

 

#5 2011-10-09 00:15:52

Natalia

Przedszkolak

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

Kolej na mnie.

Nazywam się Natalia.

Urodziłam się w Gdyni, mieszkam w Gdyni i studiowałam w Gdyni

Jest ktoś z tego cudownego miasta?

Interesuje się podróżowaniem, lubię spędzać czas na świeżym, ciepłym powietrzu, dlatego na myśl nadchodzącej zimy aż łapią mnie dreszcze Wtedy nie odchodzę za daleko od koca i gorącego kakao

Offline

 

#6 2011-10-09 09:23:22

 A.Lutka

Przedszkolak

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

Tera jaaaa

Ja miałam mieć na imię Nikola ale zostało samo Ola... Może być taż Aleksandra, Olcia, Oleńka byle nie OLKA Proszę.
Urodziłam się w szpitalu na Zaspie (dzielnica Gdańska) Taaaa... rodowita Gdańszczanka która gubi się na starówce i nigdy nie była na wieży Mariackiej...hańba...
Mieszkam na Żabiance i tutaj też studiowałam socjologie. Miałam 2 lata przerwy od nauki ale w końcu się zebrałam do tego;)
Urodziny mam 5 grudnia! Dokładnie tak samo jak taki jeden Józef P. albo lepiej znany jako J. Piłsudski ;D <dumna>
Oprócz pływania nie uznaje żadnego sportu, ogólnie z uporem maniaka unikam większego ruchu i zadyszki;P
Od czasu do czasu sobie foty pstrykam;)
Nie przepadam za słodkim.
Nie lubię zimnego piwa.
Natalko!! Zimy też nie lubię.. Śnieg... zimny, mokry i wlatuje do nosa... stanowczo mówię nie

To na razie wsio.
Do jutra:D

Offline

 

#7 2011-10-09 12:23:48

SzantaM

Przedszkolak

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

Ohjej...

Aż się czuję dumna, że taka lawina odpowiedzi poleciała

No cóż.. nie zastrzegłam sobie praw autorskich, więc nie bardzo mogę się teraz wściekać.
Fajnie, że coś się tutaj o Was dowiem, ale w realu i tak nie będę miała pojęcia kim jesteście przynajmniej na razie.

Co do zimy dziewczyny to i ją lubię i nie,
Lubię tylko jak jest mi ciepło, a że rzadko się to zdarza, więc generalnie zimie w mieście mówię nie. Hawk.

Ostatnio edytowany przez SzantaM (2011-10-09 12:24:38)

Offline

 

#8 2011-10-09 12:39:18

 Shymoon

Administrator

13929395
Skąd: Potulice/Gdańsk-Stogi
Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :>

No to może teraz ja
Z tego co wiem to od początku miałem się nazywać tak, jak się nazywam. Poza tym bardzo lubię swoje imię, a to chyba ważne, nie ?
Urodziłem się w niewielkim mieście Złotów, w północnej Wielkopolsce, a mieszkam nieopodal tegoż miasta w maleńkiej, urokliwej miejscowości zwanej Potulice.
Licencjat kończyłem w jednym z bardziej obrzydliwych miast Polski, czyli w Bydgoszczy. Obecnie rezyduję na gdańskich Stogach
Moje zainteresowania są dość liczne Priorytetem jest uprawianie muzyki oraz gry komputerowe, ale bardzo lubię piłkę nożną, kosza, siatkę, tenisa stołowego, rower, bieganie itd ;P. Również (jak większość facetów) jaram się motoryzacją i jestem śliniącym się fanem Top Geara . Kiedyś byłem bliski zapisania się na Kickboxing w formule K1, ale po namyśle doszedłem, że nie chcę mieć twarzy jak po centralnym ciosie ze szpadla ;P
Myślę, że na dalszą integrację przyjdzie pora już wkrótce i wtedy sobie pogadamy lepiej

Offline

 

#9 2011-10-09 14:55:19

 darianka

Świeży uczeń

Skąd: Biskupiec/Sopot
Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

eeeeee teraz ja a co tam (jedziemy prawie takim tokiem jak w podstawówce pisało się "Złote myśli" hehe)

Ok więc imienna sprawa u mnie wyglądała tak : Moja mama chciała mi dać na cześć prababki imię Aleksandra...ojciec of course się nie zgodził i kazał jej coś innego wymyślić (ale z niego terrorysta co;p) no to moja mama wpadła na imię Daria (dużo nie kombinowała mój ojciec to Dariusz lol)...co do chrztu tutaj też były bunty...ponieważ ksiądz doszedł że Daria to żadne imię święte...więc ochrzcił mnie jako Marię (nie lubię tego imienia...na szczęście do bierzmowania podchodziłam jako Daria...imię z bierzmowania Dominika)

Sprawa mieszkania: urodzona w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) pierwsze etapy edukacji też był w B-cu, natomiast liceum kończyłam w sportówce w Mrągowie. Licencjat skończony w Olsztynie. Obecnie zamieszkuje DS9 w Sopocie ;]

Zainteresowania: szerokie (wszystko i nic) najbardziej uwielbiam żeglarstwo (macha w stronę Martyny ) podróżować, poznawać nowych ludzi... gadać po angielsku (chociaż jest to łamana angielszczyzna;p) of course uwielbiam muzykę i imprezy

Nie lubię: zimna, pomidorów, ryb, nudy, gotowania

ok konczę bo i tak za dużo pisze (sorry ale czasami tak mam że za dużo gadam - proszę się przyzwyczaić ;p)

Offline

 

#10 2011-10-11 21:06:56

 pano

Przedszkolak

Skąd: Gdańsk Główny
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

Ja, tak jak moje dwie starsze siostry, miałam urodzić się chłopcem- Rafałem. Za kazdym razem rodzice mieli przygotowane imię dla chłopca, więc na poczekaniu wymyślali imiona dla nas, i dlatego mało oryginalnie, nadano mi imię Paulina;)

Pochodzę z cudownej i malowniczej miejscowości Jeżewo, położonej około 120km na pd od Gdańska:) Do liceum dojeżdżałam 5 dni w tygodniu ( )pociągiem  o godz 6.45 do Grudziądza    Licencjat zrobiłąm w 2010 roku, więc rok odpoczywałam (nie dosłownie ). Mieszkając przez prawie 5 lat w trójmieście, często zmieniałam mieszkanie, zaczynając od Sopotu, poprzez starówkę w gdańsku, siedlce, koncząc na Dolnym Mieście w Gdańsku. I tu mi najlepiej

Zainteresowania...  przede wszystkim podróże i czynny wypoczynek- rower, kajak, tenis ziemny(od niedawna:). Chodziłąm nawet na lekcje tańca Flamenco, może nawet znowu się zapiszę, bo całkiem dobrze mi szło;) Może ktoś ma ochotę też się zapisać? razem zawsze razniej a jak już całkiem się nudzę, to idę na starowkę, robię fotki starym kamienicom albo wyciągam znajomych na imprezę... Hmmmm wstępnie to chyba wszystko;)

Ciao!

Offline

 

#11 2011-10-12 14:54:08

 madzix

Przedszkolak

Skąd: Olsztyn/Sopot
Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy się :>

No to chyba teraz Ja nie będę tu wpisywać historii o babciach , matkach i ciotkach walczących o moje imię- liczy się efekt finalny , a więc Magdalena Anna to Ja (wolałabym Magda, bo Magdaleny nienawidzę - ps. tak to są dwa różne imiona ). Co do pochodzenia urodziłam się w Piszu (matce się zachciało wycieczek:|) , całe życie mieszkałam w takiej trochę większej wsi zwanej Olsztynem. Jakiś czas temu wpadł mi do główki pomysł, aby wreszcie wydostać się z tej dziury.. tak więc namówiłam 2 dziołchy i oto jestem (jesteśmy z Darią )  Obecnie mieszkam jakieś 5 min w stronę GD od naszego Zacnego Wydziału, niestety dzielnicy nie znam Kończyłam technikum ekonomiczne i zzl. Co do zainteresowań to hmm uwielbiam filmy .. i tu się kończy precyzja zainteresowań, bo poza tym interesuje mnie wszystko po trochu to chyba wsio z ogólnego zarysu XOXO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newgeneration.pun.pl www.biologiaszczecin.pun.pl www.altanka.pun.pl www.zgbp.pun.pl www.mizantropia.pun.pl